کار ما چیست؟

 

 

چرا اقامتگاه بوم گردی عمارت ورجاوند ؟

بهترین اقلیم آب و هوایی

آب و هوای این منطقه آنچنان دلپذیر می باشد که از شهر ها و کشورهای مختلف جهان به منظور طبیعت درمانی به این اقلیم مسافرت می کنند .

معماری بومی

 خانه سنتی به صورت خشتی و بر طبق معماری مربوط به دوران پهلوی اول بنا شده است ،این معماری فضای سنتی قدیمی را تداعی میکند .

غذای سنتی

غذاهای طبخ شده در این مجموعه از بهترین مواد اولیه و ارگانیک تهیه شده که در کنار ظروف سنتی طمع خاصی را به غذا می بخشد .

جاذبه های تاریخی

روستای رادکان دارای انواع مختلف جاذبه تاریخی من جمله برج نجومی رادکان ، حمام تاریخی رادکان و … می باشد 

سوغات بومی

عسل طبیعی کوه های هزارمسجد ، روعن زرد طبیعی منطقه ، کشک ، صنایع دستی ، گلیم و قالی از جمله سوغات این روستا می باشد 

ما بهترین هستیم

 

 

چرا اقامتگاه بوم گردی  ؟

اوج زیبایی اسمان شب و سکوت وآرامش درخانه های سنتی با عطر خیس کاهگل و لذت واقعی طعم غذاهای سنتی که تهیه شده ازمواد تازه و ارگانیک و فراورده های محلی می باشد رابا هم نشینی در کنار مردم خونگرم رادکان تجربه کنید.
امکانات اقامتگاه :
رستوران سنتی زیبا با ظرفیت پذیرایی 80 نفرهمزمان ،موزه میراث روستایی رادکان ،محوطه وسیع باچشم انداز عالی روبه باغات و کوه های هزار مسجد ،سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ،تنور پخت نان محلی ،اجاق برای تهیه دمنوش آتشی ،چاه و جوی آب درمحوطه ،حوض سنتی بزرگ
فروشگاه محصولات محلی و صنایع دستی بصورت چادر عشایری

بیا بریم

 

 

بهترین تعطیلات

یک سفر منحصر به فرد و متفاوت ، اینجا هیچ چیزی از مدرنیته دیده نمی شود ، همه چیز حالت طبیعی و سنتی خودش را دارد ، معماری اینجا مرا یاد خونه های قدیمی مادربزرگ ها می اندازد ، هوا عالیست ، هیچ آلودگی ای وجود ندارد ، حتما توصیه میکنم به این منطقه سری بزنید ، مطمئن باشید با سفرهای قبلی تان متفاوت خواهد بود . 

بیا بریم

 

 

بهترین تجربه

شهرهای خوش آب و هوای زیادی در ایران وجود دارد که منطقه رادکان یکی از بهترین آنهاست ، این منطقه علاوه‌بر آداب‌و‌رسوم خاص غذاهای محلی لذیذ و منحصر‌به‌فردی نیز دارد که مخصوص به همان شهر است. یکی از بهترین تجربیات سفر آشنایی با غذاهای محلی است ،این غذاهای با مواد طبیعی خود روستا و در ظروف سنتی طبخ می شود ، صنایع دستی و جاذبه های تاریخی این شهر جزو ویژگی هایی هستن که مسافران زیادی را به این منطقه می کشاند .